Leena İle Arap Gözü

Leena İle Arap Gözü


 

1927 yılında kurulan ve 2013 yılından beri Türkiye pazarında yer alan Magrabi Optical, yüzlerce mağazasıyla dünyanın önde gelen optik zincirlerinden biri. Magrabi, İtalya'da tasarlayıp ürettiği kendi markaları da dahil olmak üzere Bvlgari, Gucci, Giorgio Armani, Tom Ford, Burberry, Prada, Dolce&Gabbana, Miu Miu, Ray-Ban gibi tanınmış markaların ve Bvlgari LeGemme, Cartiér, Chanel, Oliver Peoples ve Alain Mikli gibi özel koleksiyonların satışını gerçekleştiriyor.

 

Magrabi, geçtiğimiz günlerde “Benim gözlerimle, Arap kimliğimin şekillendiğini göreceksin” mottosuyla bir kampanya başlattı. “Arap Gözü” olarak tanımlanan koleksiyon bölgenin güçlü sosyal medya influencer’ları tarafından bir reklam filmi ile tanıtıldı. Leena Al Ghouti başta olmak üzere, Hala, Salma Abu Deif, Mahmoud Sidani (Moudz), Muhannad Al Hamdi ve Abdulla Al Abdulla’nın yer aldığı çekimler Arap çöllerinde gerçekleşti.

 

 

Ortak değerleri ve ortak mirası besleyen ve günümüzün yeni dünyasını kucaklayan ilerici bir Arabistan vizyonu oluşturma arzusunda olan koleksiyon, dünyaca ünlü markaların 126 farklı gözlük modelinden oluşuyor. Siz de Arap Gözü ile dünyaya bakmak isterseniz seçenekler buradaki linkte.

#MAGRABi_TheArabianEye

 

 

 

 

Bu yazıya ilk yorumu siz yazın.